Kontaktuppgifter:

System Technology Sweden AB

Besöksadress och postadress: Linnégatan 14, SE-582 25 LINKÖPING

Tel vxl: 013-35 70 30
Fax: 013-14 05 30

Organisationsnummer: 556280-7890

D-U-N-S®nr: 355584970

Öppettider: Mån-Fre 08:00-17:00

Här hittar du oss >>

För dig med GPS:
LAT: N58º 24'25.01"
LONG: E15º 37'25.61"

Mailadresser:

Sortiment och priser  
sales@systemtech.se

Produkthjälp
support@systemtech.se

Beställningar
order@systemtech.se

 

Richard Klingspetz, VD
richard@systemtech.se

Magnus Asplund, säljare
magnus@systemtech.se

Sören Dahlqvist, systemkonsult
soren@systemtech.se

Per Johansson, systemkonsult
per@systemtech.se

Sten von Wachenfeldt, systemkonsult
sten@systemtech.se

Susanne Modigh, administratör
susanne@systemtech.se

Lotta Karlsson, marknadsassistent
lotta@systemtech.se
Maria Gustafsson, marknadsassistent
(mammaledig) maria@systemtech.se